تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
سیسیکم
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
امدم من

امدم من

ادبی

نوشتن عناوين هنگام ايجاد محتواي جذاب

به غير از گوگل ، ابزارهاي زيادي وجود دارد که با توجه به کلمه کليدي عبارت مورد نظر را توليد مي کنند. يکي از ابزارها و وب سايت ها ubersuggest است که بهترين عباراتي را که بيشترين جستجو را دارند به شما نشان مي دهد.

نوشتن عناوين هنگام ايجاد محتواي جذاب

متأسفانه ، اين قابل دور زدن است ، اما مگر اينکه شما يک تکنسين باشيد که مي داند چه کاري انجام مي دهد. نوشتن عنواني مانند "راه هاي افزايش بازديد سايت" کمي شوخي است. عنوان مهمترين قسمت است ، زيرا در عنوان مي توانيد از کلمات کليدي يا عبارات مهم به صورت هوشمندانه استفاده کنيد و از همه مهمتر ، اين عنوان محتواي شماست که کاربر را به خود جلب مي کند ، بنابراين هنگام نوشتن آن بسيار مراقب باشيد.

محتواي وب سايت هاي رقبا را بررسي کنيد

قبل از ايجاد محتوا ، مقالات وب سايت هاي رقيب را مرور کنيد و سعي کنيد نواقص موجود در هنگام ايجاد محتواي آنها را در بخش محتواي وب سايت خود برطرف کنيد. اگر مقاله خوبي در زمينه کاري شما وجود نداشته باشد ، کاملاً به نفع شماست و لازم نيست. اگر نمي توانيد گام درستي برداريد نمي خواهيد نااميد شويد ، بنابراين روي يک کپو خوب سرمايه گذاري کنيد.

به نياز کاربر براي ايجاد محتوا فکر کنيد

مخاطبان اصلي محتواي وب سايت شما کاربران شما هستند ، بنابراين شما بايد محتوايي ايجاد کنيد که پاسخگوي نيازهاي آنها ، مشکلات روزمره و تمام ويژگي هاي مورد نظر آنها باشد. مصرف کنندگان ساعتهاي زيادي را در اينترنت مي گذرانند تا نياز خود را پيدا کنند. اگر بتوانيد نيازهاي اساسي آنها را با ايجاد محتوا برطرف کنيد ، مي توانيد به منبع معتبري تبديل شويد.

روي مواد سطحي ساکن نشويد

يکي از مشکلات اصلي اکثر مقالات در وب سايت اين است که مطالب کاملا بدون عنوان و بدون جزئيات است. اگر با يک مشکل تخصصي روبرو هستيد ، بايد سعي کنيد همه اطلاعات و مشکلات غير از آن را ارائه دهيد. تعريف موضوع اصلي با جزئيات ، وب سايت شما را از بقيه متفاوت خواهد کرد.

در چندين مقاله مختلف موضوع را بررسي کنيد

بعضي اوقات برخي موضوعات وجود دارد که جنبه هاي مختلفي براي توضيح دارد ، اما با همان موضوع. به عنوان مثال ، همان مقاله اي که براي شما نوشتيم. روش هاي زيادي براي ايجاد محتوا با جنبه هاي مختلف وجود دارد. شما مي توانيد روش ها و ايده هاي مختلف را در هر مقاله توضيح دهيد. البته به خاطر داشته باشيد که ايده هاي شما بايد جنبه هاي مختلف داشته باشد نه توالي.

برعکس ديگران بنويسيد

بياييد اين را با يک مثال توضيح دهيم. شما به عنوان يک بازارياب محتوا ، نقش مفيد شبکه هاي اجتماعي را مي دانيد و آن را يک ضرورت اساسي مي دانيد و همه در اين مورد با شما موافق هستند ، اما اين بار به جاي رسانه هاي اجتماعي خوب براي بازاريابي محتوا ، کاستي هاي آن را بنويسيد. اين نوع مقاله ها نشان مي دهد که شما به مواردي توجه مي کنيد که ديگران به آنها توجه نمي کنند و اين شما را از ديگران متفاوت مي کند. اينها در دنياي توليد محتوا "تکنيک هاي مقاله خواني" ناميده مي شوند.

شما ليستي از محصولات خود داريد

ليست کاملي از کليه مقالات ايجاد شده توسط وب سايت خود تهيه کنيد. مزيت اين کار اين است که شما مي توانيد به راحتي به قسمت هاي ديگر موضوع اصلي وب سايت خود پيوند دهيد.

بهترين محصولات ديگر را در وب سايت قرار دهيد

هميشه متخصصاني هستند که درباره وب سايت هاي ديگر مي نويسند. شما بايد اين افراد را پيدا کرده و مقالات آنها را در وب سايت خود قرار دهيد. منظور ما کپي برداري نيست ، بلکه به روشي ديگر نوشتن مطالب آنها ، ذکر منبع در قسمت مقالات است. البته بهتر است اين تکنيک را هفتگي يا ماهانه انجام دهيد. اين باعث مي شود سايت هاي رقيب شما نيز همانند شما عمل کنند و اين منجر به پيوند به سايت شما خواهد شد.

مقالات آموزشي توليد کنيد

با ايجاد محتوا ميزان بازديد را افزايش دهيد

مردم هميشه به دنبال پاسخ سوال "چگونه" هستند ، بنابراين شما بايد بتوانيد هنگام توليد محتواي خود به چنين سوالاتي پاسخ دهيد. بسياري از کاربران هستند که ايده هاي آموزشي دارند ، مي توانيد از آنها براي ايجاد يک مقاله آموزشي استفاده کنيد و همچنين به آنها کمک کنيد تا مطالب خود را در اينترنت نمايش دهند. يکي از مزاياي اين روش اين است که نويسندگان محتواي شرکت شما نام و وب سايت شرکت شما را در رزومه خود قرار مي دهند که به برند شما نيز کمک مي کند.

تمام اسرار و افسانه هاي تجارت خود را بگوييد

هر مشاغل اسرار و افسانه هاي بسياري دارد که بعضي اوقات اين مشکلات منجر به خطا و اطلاعات غلط مصرف کننده مي شود. شما بايد تمام اين اسرار و شايعات را بگوييد و ادعاها و دلايل کافي آنها را رد يا اثبات کنيد.

 

قالب مقالات توليد محتواي خود را به روز کنيد

هميشه روش هاي جديدي براي ايجاد محتوا وجود دارد. به عنوان يک بازارياب محتوا ، بايد دانش خود را در اين زمينه به روز کنيد. بهترين نقطه شروع ، بازنشر مقالات قديمي است ، البته ، به طوري که لينک URL تغيير نکند يا موضوع اصلي مقاله تغيير نکند. امروزه توليد اينفوگرافيک يا عکس بيشترين تأثير را دارد

 

موضوع :
برچسب ها : نوشتن,عناوین,هنگام,ایجاد,محتوای,جذاب,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در يکشنبه 3 مرداد 1400ساعت 13:54 توسط دانا | تعداد بازديد : 23 | |


صفحه قبل 1 صفحه بعد